Фото: окупанти укріплюють набережну Євпаторії (Getty Images) Автор: Наталія Гурковська
Окупанти укріплюють набережну Євпаторії. Зокрема, росіяни облаштовують нові вогневі позиції та пости.
Про це повідомляється РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал партизанського руху “АТЕШ”.
“Під час розвідки набережної Євпаторії, агент зафіксував створення нових позицій для стрільби. Окупанти посилюють контроль за територією, розміщуючи додаткові вогневі точки та спостережні пости”, – йдеться в повідомленні.
Як вважають партизани, ці заходи спрямовані на придушення і виявлення партизанського руху, незважаючи на заяви окупантів про “повний контроль” ситуації на півострові.
За даними “АТЕШ”, подібні укріплення активно створюють на всьому західному узбережжі Криму, особливо в Євпаторійському і Чорноморському районах.
.
