Після звільнення Геннадій Труханов отримав понад 545 тис. грн за невикористані відпустки.
Колишньому міському голові Одеси Геннадію Труханову після звільнення виплатили понад 545 тис. грн компенсації.
Про це пише «Слідство.Інфо» з посиланням на декларацію Геннадія Труханова та відповідь Виконавчого комітету Одеської міської ради.
«Згідно з документами, 7 листопада 2025 року Труханов отримав 545 248 грн як зарплату за основним місцем роботи. Водночас ця сума фактично є компенсацією за невикористані відпустки при звільненні», — зазначають у виданні.
В Одеській міськраді пояснили, що виплати здійснили на підставі розпорядження міського голови від 6 листопада 2025 року про проведення остаточного розрахунку.
Загалом журналісти дізналися, що Труханову компенсували 324 календарні дні невикористаної відпустки, накопичені за період із 2017 по 2025 роки.
Окрім цього, у декларації при звільненні вказано, що від 1 січня до 30 жовтня 2025 року він отримав понад 1,19 млн грн заробітної плати. Таким чином, загальні виплати, пов’язані з роботою Труханова в Одеській міськраді у 2025 році, перевищили 1,7 млн грн.
