У сквері в Запоріжжі чоловік застрелив жінку (Фото:Нацполіція)
У центрі Запоріжжя у неділю, 21 січня, невідомий чоловік убив жінку двома пострілами, після чого застрелився сам. Про це повідомляє керівник Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко.
«Вбито жінку — двома пострілами. Вбивця просто сидів на лавочці, побачивши правоохоронців, пустив у себе останню в житті кулю», — повідомив глава ОВА.
Фото: Нацполіція
У поліції Запорізької області розповіли, що медики намагалися реанімувати постраждалу жінку, однак вона померла в кареті швидкої. Правоохоронці з’ясовують детальні обставини події та особи загиблих.
Редактор: Юлія Рябовіл
